- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Spitalul Clinic Militar Central
Codul fiscal/IDNO
1006601003511
Adresa
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 19:42:35
Ultima modificare
16.08.2021 14:41:52
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
83333.34 MDL
ID
15db168d-95ac-4407-9e58-832764b99926
Pas minim
416.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 11:09:10 Până la 31.12.2021 12:09:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
scan doc. stand. criterii și cerințe de calificare.pdf
Documentația standard, criterii și cerințe de calificare
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 12:06:10
documentaţia standard.signed.pdf
În acest fișier se regăsește documetația de atribuire, modele de formulare precum și modelul de Contract
Documentaţie de atribuire
12.08.2021 12:06:10
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
83,333.34
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 12:06:10 - 13.08.2021 18:41:42
12.08.2021 12:06:10 - 13.08.2021 18:41:42
Perioada de depunere a ofertelor:
13.08.2021 18:41:42 - 16.08.2021 14:41:52
13.08.2021 18:41:42 - 16.08.2021 14:41:52