- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale de construcție și articole conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Materiale de construcție
Materiale de construcție
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 15:56:31 Până la 31.12.2021 16:56:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Materiale tehnico-sanitare
Materiale tehnico-sanitare
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 16:00:02 Până la 31.12.2021 17:00:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Materiale electrotehnice
Materiale electrotehnice
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 16:03:22 Până la 31.12.2021 17:03:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Inventar de uz gospodăresc
Inventar de uz gospodăresc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 16:05:45 Până la 31.12.2021 17:05:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Cutii poștale
Cutii poștale
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 16:11:19 Până la 31.12.2021 17:11:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 15:14:00
Denumirea lotului : Accesorii pentru uși
Accesorii pentru uși
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 16:14:17 Până la 31.12.2021 17:14:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare materiale de construcție
Invitaţie de participare
11.08.2021 16:20:13
Documentația stndard
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 16:20:13
Document unic de achiziție european
Criterii de calificare și de selecție
11.08.2021 16:20:13
Materiale tehnico-sanitare
Specificații tehnice
11.08.2021 16:20:13
Inventar de uz gospodăresc
Specificații tehnice
11.08.2021 16:20:13
14.08.2021 14:42
Răspuns la clarificare: Bună ziua! Imaginea cu modelul de baterie a fost atașată la Lotul respective (Lotul nr.3).
16.08.2021 08:38
Răspuns la clarificare: Bună ziua! Dimensiunile Bateriei: lungimea 43 mm. diametrul 11 mm. Imaginea Bateriei în care sunt vizibili parametrii tehnici (CR17450SE 3,0V, Lithium Battery) a fost atașată repetat la Lotul respective (Lotul nr.3).
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA11.08.2021 16:20:13 - 18.08.2021 08:29:18
18.08.2021 08:29:18 - 21.08.2021 14:59:18