- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de asfaltare și amenajare a teritoriului instituției
Lucrări de asfaltare și amenajare a teritoriului instituției
Lucrări de asfaltare și amenajare a teritoriului instituției
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 15:31:53
Ultima modificare
20.08.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de asfaltare a căilor de acces de pe teritoriul - IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie, or. Codru (mun. Chișinău)
Lucrări de asfaltare a căilor de acces de pe teritoriul - IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie, or. Codru (mun. Chișinău)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
190415.81 MDL
ID
80085da5-06a7-47bf-8985-ce2ba579b08f
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
190,415.81
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:44:12 - 13.08.2021 12:30:00
11.08.2021 15:44:12 - 13.08.2021 12:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.08.2021 12:30:00 - 20.08.2021 10:00:00
13.08.2021 12:30:00 - 20.08.2021 10:00:00