- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Motor pentru barca Tracker Party Barge Sun 21 2006
Motor pentru barca Tracker Party Barge Sun 21 2006
Motor pentru barca Tracker Party Barge Sun 21 2006
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. Portul Fluvial Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
MD-3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina Vezetiu
Telefonul de contact
0236-332-70
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 15:31:52
Ultima modificare
11.08.2021 15:53:24
MTender ID
Cod CPV
16730000-1
-
Motoare de tracţiune
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Motor pentru barca Tracker Party Barge Sun 21 2006
Motor pentru barca Tracker Party Barge Sun 21 2006
Statut
Activ
Valoarea estimată
300000 MDL
ID
9646ee6d-38b1-4f34-8ee4-866b4a8705a2
Pas minim
1
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:50:09 Până la 30.12.2021 16:50:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
invitatie de participare nr.4 achizitie motor barca.docx.pdf
Invitatie de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 15:48:37
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Motor pentru barca Tracker Party Barge Sun 21 2006
300000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:48:37 - 16.08.2021 16:00:00
11.08.2021 15:48:37 - 16.08.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 16:00:00 - 26.08.2021 16:00:00
16.08.2021 16:00:00 - 26.08.2021 16:00:00