- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale din comuna Taura-Veche
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale din comuna Taura-Veche
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale din comuna Taura-Veche
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com.Taura-Veche
Codul fiscal/IDNO
1007601002337
Adresa
6240,
MOLDOVA,
s.Tăura Veche,
Sîngerei,
sTaura-Veche
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Maria Grabovscaia
Telefonul de contact
026255387,076006360
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 15:28:02
Ultima modificare
11.08.2021 15:32:47
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparare a drumurilor publice locale din comuna Taura-Veche
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale din comuna Taura-Veche
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare reparare drum.semnat.pdf
Anunț de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 15:32:47
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparare a drumurilor publice locale din comuna Taura-Veche
651800 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
651,800.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:32:47 - 16.08.2021 16:00:36
11.08.2021 15:32:47 - 16.08.2021 16:00:36
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 16:00:36 - 24.08.2021 16:00:00
16.08.2021 16:00:36 - 24.08.2021 16:00:00