- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de constructii gardului
Lucrari de constructii gardului
Lucrari de constructii gardului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Codul fiscal/IDNO
1007601010530
Adresa
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
stradela Halteii 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 14:43:19
Ultima modificare
23.09.2021 10:58:21
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Строительно-монтажные работы
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de constructii gardului
Lucrari de constructii gardului
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
133333.33 MDL
ID
6447e64a-3014-4414-bc81-8655b83c97b7
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
133,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 15:17:28 - 14.08.2021 10:21:06
11.08.2021 15:17:28 - 14.08.2021 10:21:06
Perioada de depunere a ofertelor:
14.08.2021 10:21:06 - 19.08.2021 13:44:24
14.08.2021 10:21:06 - 19.08.2021 13:44:24