- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Articole sanitare (repetat)
Articole sanitare
Articole sanitare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 12:08:31
Ultima modificare
19.08.2021 12:30:00
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 9 Bunuri pentru amestecătoare
Bunuri pentru amestecătoare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1900 MDL
ID
23b564d1-f5e8-4d5a-a0d6-3dbb46adf387
Denumirea lotului : Lotul 11 Cartușe pentru filtre
Cartușe pentru filtre
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
5500 MDL
ID
6cbdc9ee-867a-4fb5-abf4-a774973a9729
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
7,400.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 12:20:22 - 12.08.2021 12:30:00
11.08.2021 12:20:22 - 12.08.2021 12:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12.08.2021 12:30:00 - 19.08.2021 12:30:00
12.08.2021 12:30:00 - 19.08.2021 12:30:00