- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
reconstructia retelei de apeduct pe strazileTineretului-Soarelui din or.Anenii Noi
reconstructia retelei de apeduct pe strazileTineretului-Soarelui din or.Anenii Noi
reconstructia retelei de apeduct pe strazileTineretului-Soarelui din or.Anenii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Anenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601010231
Adresa
MD-6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
str.Suvorov,6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 11:53:42
Ultima modificare
17.08.2021 16:10:29
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : reconstructia retelei de apeduct pe strazileTineretului-Soarelui din or.Anenii Noi
reconstructia retelei de apeduct pe strazileTineretului-Soarelui din or.Anenii Noi
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
4888700 MDL
ID
6cfe0938-7575-4f8e-aae3-ab67a9d64bfd
Pas minim
48887
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.09.2021 12:05:27 Până la 31.12.2021 13:05:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentaria de standart.signed.pdf
documentaria de standart
Specificații tehnice
11.08.2021 12:08:04
In ce temei a-ti bihat licitatia electronica din 02.09.2021 la lucrari de aproape 5 mln lei??? LUCRARI!!! Scrieti concret legea la care va-ti referit atunci cind a-ti pus licitatie electronica in 3 runde sau anulati procedura fara prostia aceasta. Multumim anticipat.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
4,888,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 12:08:04 - 27.08.2021 09:00:00
11.08.2021 12:08:04 - 27.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.08.2021 09:00:00 - 01.09.2021 09:00:00
27.08.2021 09:00:00 - 01.09.2021 09:00:00