- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Пакеты (биоразлагаемые и бумажные) для аптек
Пакеты (биоразлагаемые и бумажные) для аптек
Пакеты (биоразлагаемые и бумажные) для аптек
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Farmina Plus
Codul fiscal/IDNO
1015600011906
Adresa
MD-2044, mun.Chisinau, str.Ciocana,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
mun.Chisinau, str.Ciocana 8/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cais Rodica
Telefonul de contact
078944054 022-421-801
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 11:50:56
Ultima modificare
11.08.2021 11:54:56
MTender ID
Cod CPV
18900000-8
-
Товары для путешествий, седельное снаряжение, мешки и пакеты
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Бумажный пакет с V-образным дном 27/18cm "Apteka.md"
Бумажный пакет с V-образным дном 27/18cm "Apteka.md"
Denumirea lotului : Биоразлагаемый пакет с ручкой 30/54cm "Apteka.md"
Биоразлагаемый пакет с ручкой 30/54cm "Apteka.md"
Documentele procedurii de achiziție
invitatie la participare_pungi biodegradabile.xlsx
приглашение на участие
Invitaţie de participare
11.08.2021 11:54:56
invitatie la participare_pungi biodegradabile.xlsx
приглашение на участие
Invitaţie de participare
11.08.2021 11:54:56
invitatie la participare_pungi biodegradabile.xlsx
приглашение на участие
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 11:54:56
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Бумажный пакет с V-образным дном 27/18cm "Apteka.md"
17000 MDL
Denumirea lotului : Биоразлагаемый пакет с ручкой 30/54cm "Apteka.md"
79000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
96,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 11:54:56 - 13.08.2021 09:00:00
11.08.2021 11:54:56 - 13.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.08.2021 09:00:00 - 16.08.2021 14:00:00
13.08.2021 09:00:00 - 16.08.2021 14:00:00