- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Tirgul Vertiujeni
Codul fiscal/IDNO
1007601009299
Adresa
MD-6650,
MOLDOVA,
s.Tîrgul-Vertiujeni,
Floreşti,
s. Targul Vertiujeni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Feodosie Frantuz
Telefonul de contact
0250-68-2-02
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 09:41:54
Ultima modificare
17.08.2021 12:26:50
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a drumurilor
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard cop (lucrari) (3).doc
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 09:57:33
Care este termenul de garanție solicitat pentru lucrările ce vor fi executate?
17.08.2021 21:44
Răspuns la clarificare: minim 2 ani
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a drumurilor
520833.27 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
520,833.27
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 09:57:33 - 19.08.2021 21:44:24
11.08.2021 09:57:33 - 19.08.2021 21:44:24
Perioada de depunere a ofertelor:
19.08.2021 21:44:24 - 25.08.2021 02:44:24
19.08.2021 21:44:24 - 25.08.2021 02:44:24