- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Policlinica de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601003924
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August 1989, nr.70
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 16:18:03
Ultima modificare
11.08.2021 07:38:39
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare reagenti si consumabile (suplimentar).pdf
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:47:51
documentatia standard pentru reagenti si consumabile de laborator (suplimentar).pdf
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:47:51
anunt de participare reagenti si consumabile (suplimentar).pdf
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:47:51
documentatia standard pentru reagenti si consumabile de laborator (suplimentar).pdf
Documentația Standard
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:47:51
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
112425 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
112,425.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 16:47:51 - 20.08.2021 17:00:13
10.08.2021 16:47:51 - 20.08.2021 17:00:13
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 17:00:13 - 24.08.2021 12:00:00
20.08.2021 17:00:13 - 24.08.2021 12:00:00