- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 15:55:39
Ultima modificare
10.08.2021 15:59:10
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a încăperii de patiserie și camera de odihnă a lucrătorilor blocului alimentar
281810 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
281,810.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 15:59:10 - 16.08.2021 10:30:00
10.08.2021 15:59:10 - 16.08.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 10:30:00 - 24.08.2021 16:00:00
16.08.2021 10:30:00 - 24.08.2021 16:00:00