- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mijloace tehnice pentru serviciul carburanţi-lubrifianţi – în repetare
Mijloace tehnice pentru serviciul carburanţi-lubrifianţi – în repetare
Mijloace tehnice pentru serviciul carburanţi-lubrifianţi – în repetare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 15:36:37
Ultima modificare
16.08.2021 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pompă manuală rotativă
Pompă manuală rotativă
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
8231.67 MDL
ID
11b4634d-c2d5-4cdf-9b91-e592ee03a20e
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare mijloace tehnice repetare.signed.pdf
Anunţ de participare
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 15:47:11
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
8,231.67
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 15:47:11 - 13.08.2021 11:00:00
10.08.2021 15:47:11 - 13.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.08.2021 11:00:00 - 16.08.2021 13:00:00
13.08.2021 11:00:00 - 16.08.2021 13:00:00