- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de internet (Servicii IP Transit)
Servicii de internet (Servicii IP Transit)
Servicii de internet (Servicii IP Transit)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Codul fiscal/IDNO
1003600096694
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 15:12:36
Ultima modificare
10.08.2021 15:42:28
MTender ID
Cod CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul nr. 1: Furnizori de servicii de internet (ISP) - Servicii IP Transit; CPV: 72411000-4
Furnizori de servicii de internet (ISP) - Servicii IP Transit
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul nr. 1: Furnizori de servicii de internet (ISP) - Servicii IP Transit; CPV: 72411000-4
1791600 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,791,600.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 15:42:28 - 20.08.2021 11:00:00
10.08.2021 15:42:28 - 20.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 11:00:00 - 26.08.2021 11:00:00
20.08.2021 11:00:00 - 26.08.2021 11:00:00