- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 14:33:55
Ultima modificare
10.08.2021 14:39:40
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Statut
Activ
Valoarea estimată
35000 MDL
ID
c64b37a8-3e84-4753-9517-593d659bffb4
Pas minim
140
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 14:34:48 Până la 31.12.2021 15:34:48
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
35000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
35,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 14:39:40 - 11.08.2021 15:00:00
10.08.2021 14:39:40 - 11.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.08.2021 15:00:00 - 13.08.2021 15:00:00
11.08.2021 15:00:00 - 13.08.2021 15:00:00