- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 14:06:53
Ultima modificare
10.08.2021 14:30:28
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de conectare și alimentare cu energie energia a clădirii administrative amplasată pe str. A. Mateevici 10, mun. Chișinău
715000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
715,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 14:30:28 - 16.08.2021 09:30:00
10.08.2021 14:30:28 - 16.08.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 09:30:00 - 23.08.2021 13:00:00
16.08.2021 09:30:00 - 23.08.2021 13:00:00