- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Leova
Codul fiscal/IDNO
1007601004135
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
or.Leova str.Unirii 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 13:27:49
Ultima modificare
10.08.2021 13:43:28
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
Statut
Activ
Valoarea estimată
350000 MDL
ID
00d3202c-5843-4986-a751-a4cd569cd72e
Pas minim
3500
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 13:36:29 Până la 31.12.2021 14:36:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2021
350000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
350,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 13:43:28 - 15.08.2021 13:00:00
10.08.2021 13:43:28 - 15.08.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.08.2021 13:00:00 - 23.08.2021 11:00:00
15.08.2021 13:00:00 - 23.08.2021 11:00:00