- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare pentru alimentarea elevilor pe perioada septembrie-decembrie a.2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Macră de porc
Proaspătă,refrigerată fara os și grăsimi calit. super,produs autohton, Livrarea la comandă,( luni si miercuri ora 7.00) , Acte ce denotă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate( pentru transport. Prod. persiabile autorizate cu regim special sau cu utilaj frigorific) GOST 7724-77
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 14:47:39 Până la 31.12.2021 15:47:39
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 09:00:00
Denumirea lotului : Iaurt in asortiment
Iaurt natural neândulcit în păhăruțe de 125 g, produs autohton, livrare la comanda
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 14:59:26 Până la 31.12.2021 15:59:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 09:18:30
Denumirea lotului : Piept de găina
De fierbere rapidă, refriger. făra os și grăsimi, categ. I, produs autohton, ambalată in cutii de carton 5 kg. Acte ce denotă calit. produselor: - Certificat de inofens. ( pentru transport.produs persiab.autoriz. cu regim special sau cu utilaj frigorific) produs autohton GOST 25391-82, 2/săpt.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 14:59:51 Până la 31.12.2021 15:59:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 09:37:00
Denumirea lotului : chefir
2.5% grăsime, ambalat in unități de 0,5kg, livr. la comandă. Acte ce denotă calit. produselor: - Certificat de inofens. ( pentru transp.produs. persiabile autoriz. cu regim special sau cu utilaj frigorific), produs autohton SM218:2001, 1/săptămînă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:00:08 Până la 31.12.2021 16:00:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 09:55:30
Denumirea lotului : Brânză cu cheag tare
45% grăsime, ambalat in polietilen cu greutatea de 2 kg , livrare la comandă. Acte ce denotă calitatea produselor: - Ceriificat de inofensivitate (autorizare de transport cu utilaj frigorific) SM218:2001
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:00:21 Până la 31.12.2021 16:00:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:14:00
Denumirea lotului : Pâine
Din făina de calitate superioară, ambalată 0,550gr SM173, zilnic
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:00:40 Până la 31.12.2021 16:00:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:32:30
Denumirea lotului : Lapte de vaci pasterizat
În pachete de polietilenă de 1 l pasterizat 2,5% HG nr.611 din 05.07.10 IT00458963-013-2013 produs autohton (autorizare de transport cu utilaj frigorific), la comandă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:00:56 Până la 31.12.2021 16:00:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:51:00
Denumirea lotului : Făină de grâu
Calitate superioară, ambalată a cîte 5 kg SM202:2000, 1/lună
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:01:10 Până la 31.12.2021 16:01:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 11:09:30
Denumirea lotului : Oua de gaina
De masă dietice categoria A cu nr. marcării 0.1.2 greutatea nu mai mică 63g( autorizare de transport cu utilaj frigorific) HG nr. 1208 din 27.10.2008 2/ luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:01:27 Până la 31.12.2021 16:01:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 11:28:00
Denumirea lotului : Unt
De smântână dulce nesărăt 72,5% grasime, fără adaus de grăsimi vegetale, produs autohton (autorizare de transport cu utilaj frigorific) GOST 37-91, 1/săpt
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:01:41 Până la 31.12.2021 16:01:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 11:46:30
Denumirea lotului : Peşte congelat”Pangasius”
Fără cap, congelat, ambalat 10 kg (autorizare de transport cu utilaj frigorific) GOST 20057-96, 2/lună
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:17:34 Până la 31.12.2021 16:17:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 12:05:00
Denumirea lotului : Brânză de vaci
Proaspătă 9% ambalată în pac.de politilenă 2kg( autorizare de transport cu utilaj frigorific), 1/sapt
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:11:43 Până la 31.12.2021 16:11:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 12:23:30
Denumirea lotului : Tăieței
Ambalat la 400g,GOST 19327-84 1 dată în lună
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:12:23 Până la 31.12.2021 16:12:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 12:42:00
Denumirea lotului : Paste fainoase
Calitate superioară clasa I grupa B, din făină de grîu dur, GOST 875-92 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:12:52 Până la 31.12.2021 16:12:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:00:30
Denumirea lotului : Chifle de cozonac
Din făina de calitate superioară, ambalată GOST 875-92. Acte ce denotă calitatea produselor, certificate de inofensivitate. La comandă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:13:54 Până la 31.12.2021 16:13:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:19:00
Denumirea lotului : Orez bob rotund
Şlefuit întreg calitatea I in ambalaj cite 1 kg GOST 6292-93, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:14:25 Până la 31.12.2021 16:14:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:37:30
Denumirea lotului : Crupă de griș
În ambalaj de 1 kg GOST 7022-97, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:14:57 Până la 31.12.2021 16:14:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:56:00
Denumirea lotului : Hrişcă
Boabe intregi in ambalaj de 1 kg, GOST 5550-74 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:15:28 Până la 31.12.2021 16:15:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:14:30
Denumirea lotului : Crupă de arnăut
Ambalat 1 kg, calitate superioara, GOST 679190 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:16:05 Până la 31.12.2021 16:16:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:33:00
Denumirea lotului : Fulgi de ovăz
În ambalaj de 1 kg GOST 21149-93, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:16:36 Până la 31.12.2021 16:16:36
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 14:51:30
Denumirea lotului : Mazăre şlefuită uscată
Intreagă in ambalaj de 1 kg, PTMD 67-38869897-00:2005, 1/ luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:34:51 Până la 31.12.2021 16:34:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:10:00
Denumirea lotului : Zahăr tos
Din sfecla de calitate standart in saci a cite 50 kg,GOST 21-94, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:35:24 Până la 31.12.2021 16:35:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:28:30
Denumirea lotului : Sare alimentară iodată
In pachete de polietilenă de 1 kg, HG 596 din 03.08.2011. Acte ce denotă calitatea produselor: - Certificat de inofensivitate,1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:35:55 Până la 31.12.2021 16:35:55
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:00:00
Denumirea lotului : Ulei de floarea soarelui
Nerafinat în sticle de 5 lit. PTMD 67-05691233-001:2002 sau GOST 1129-33, la comandă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:36:21 Până la 31.12.2021 16:36:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:18:30
Denumirea lotului : Mazăre verde conservată
Calitatea I cu bob zbârcit în borcane de 700g GOST 15842-90, 2/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:36:52 Până la 31.12.2021 16:36:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:37:00
Denumirea lotului : Paste de tomate
25%, sterilizat, calitate superioară în borcane de sticla de 700g SM247:2004, 2/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:37:22 Până la 31.12.2021 16:37:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 10:55:30
Denumirea lotului : Magiun de fructe
Sterilizat calitate superioară în borcane de sticla de 700g GOST 6929-88, 2/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:37:50 Până la 31.12.2021 16:37:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 11:14:00
Denumirea lotului : Suc de fructe natural cu pulpă
În borcane de 3 lit. fără conținut de zahăr GOST 14031, 1/Luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:38:18 Până la 31.12.2021 16:38:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 11:32:30
Denumirea lotului : Ceai de fructe in asortiment
Calitate superioara ambalat în cutii de 100 pachete, GOST 29049-91, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:38:46 Până la 31.12.2021 16:38:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 11:51:00
Denumirea lotului : Linte
Ambalat la 800g, GOST 19327-84, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:39:14 Până la 31.12.2021 16:39:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 12:09:30
Denumirea lotului : Făină de porumb
Calitate sup. în ambalaj cîte 1 Kg,GOST 1508-2000, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:39:55 Până la 31.12.2021 16:39:55
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 12:28:00
Denumirea lotului : Crupă de orz
In ambalaj de 1 kg GOST 5784-60, 1/luna
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:40:26 Până la 31.12.2021 16:40:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 12:46:30
Denumirea lotului : Crupă de arpacaș
Calitate superioară ambalată la 1kg ,GOST26791-89 1/lună
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:40:53 Până la 31.12.2021 16:40:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:05:00
Denumirea lotului : Cereale integrale
Ambalat în pac de 500 g 1/lună
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:41:22 Până la 31.12.2021 16:41:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:23:30
Denumirea lotului : Lavaș
Din făină de calitate superioară ambalat ,produs autohton 1/ lună
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 15:41:49 Până la 31.12.2021 16:41:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 13:42:00
Documentele procedurii de achiziție
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
Documente necesare pentru procedura de achizitie
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 16:01:46
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA10.08.2021 16:01:46 - 15.08.2021 09:00:00
15.08.2021 09:00:00 - 18.08.2021 10:00:00