- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii,nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Fiscal de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001182
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 13:18:03
Ultima modificare
10.08.2021 13:30:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Documentele procedurii de achiziție
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 13:30:00
Documentația standard_lucrari-1.docx
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 13:30:00
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparații capitale a acoperișului și a scărilor sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
864000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
864,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 13:30:00 - 15.08.2021 09:00:00
10.08.2021 13:30:00 - 15.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.08.2021 09:00:00 - 23.08.2021 09:00:00
15.08.2021 09:00:00 - 23.08.2021 09:00:00