- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Elaborarea Proiectului de Executie pentru reconstrucțiea a rețelei de încălzire, retelelor de apeduct si canalizare, reparatia generala interioara a blocul V12 IMSP „Spitalul Clinic Municipalnr.4”, cu elaborarea devizului local de resurse . Plan atasat inclusiv acces si coordonarea cu Termoelectrica. 10.08.21- 20.08.21 –Iesirea la fata locului, cercetarea locului de reparative primirea documentatiei si informatiei .
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Elaborarea Proiectului, Devizului si Constructia a retelei de incalzire, retelelor de apeduct si canalizare si Reparatia interioara generala a incaperii.
Elaborarea Proiectului de Executie pentru reconstrucțiea a rețelei de încălzire, retelelor de apeduct si canalizare, reparatia generala interioara a blocul V12 IMSP „Spitalul Clinic Municipalnr.4”, cu elaborarea devizului local de resurse . Plan atasat inclusiv acces si coordonarea cu Termoelectrica. 10.08.21- 20.08.21 –Iesirea la fata locului, cercetarea locului de reparative primirea documentatiei si informatiei .
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 09.09.2021 11:55:31 Până la 30.12.2021 12:55:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 09.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini apa si canalizare
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 13:30:22
Caiet de sarcini incalzire
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 13:30:22
Caiet de sarcini reparatia generala a incaperii
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 13:30:22
Proiectul
Documentaţie de atribuire
10.08.2021 13:30:22
Documentatia standart
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 11:55:40
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA10.08.2021 13:30:22 - 01.09.2021 16:00:00
01.09.2021 16:00:00 - 08.09.2021 16:00:00