- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.S. Portul Fluvial Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
MD-3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina Vezetiu
Telefonul de contact
0236-332-70
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 11:47:34
Ultima modificare
25.08.2021 14:19:12
MTender ID
Cod CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
Servicii de audit al situațiilor financiare pentru anul 2021
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
12a006f2-1c31-4c06-b4ff-514784b14432
Pas minim
10
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.08.2021 11:45:51 Până la 30.05.2022 11:45:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
invitatie de particip nr 3 audit.pdf
Invitatie de participare
Invitaţie de participare
10.08.2021 11:50:17
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 11:50:17 - 15.08.2021 16:00:00
10.08.2021 11:50:17 - 15.08.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.08.2021 16:00:00 - 24.08.2021 16:00:00
15.08.2021 16:00:00 - 24.08.2021 16:00:00