- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse de curățat și articole de menaj (repetat)
Produse de curățat și articole de menaj
Produse de curățat și articole de menaj
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
10.08.2021 09:42:49
Ultima modificare
17.08.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1 – Bureți pentru spălat vesela
Bureți pentru spălat vesela
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
7500 MDL
ID
c3f80ad5-5e5f-403e-8259-902da8b83077
Denumirea lotului : Lot 2 – Lavete
din vâscoză, universale, dimensiuni 35x30 ± 2 cm, proprietăți absorbante excelente, poate fi utilizată uscată și umedă, rezistentă la substanțe chimice, nu lasă scame și urme, set din 3 bucăți
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
14000 MDL
ID
4a745664-3d6f-43a9-beef-f69eae7752f3
Denumirea lotului : Lot 3 – Coș și containere de gunoi
Coș și containere de gunoi
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
5650 MDL
ID
de8a0447-39c7-49c6-be95-9543da355570
Denumirea lotului : Lot 4 - Set mătură și făraș cu coadă (mâner)
Set mătură și făraș cu coadă (mâner)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
5000 MDL
ID
9947a2c4-16d5-457d-8d48-083705082386
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
32,150.00
MDL
Perioada clarificărilor:
10.08.2021 10:02:43 - 11.08.2021 11:00:00
10.08.2021 10:02:43 - 11.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.08.2021 11:00:00 - 17.08.2021 10:00:00
11.08.2021 11:00:00 - 17.08.2021 10:00:00