- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de schimbare a rețelei de canalizare externă
Lucrări de schimbare a rețelei de canalizare externă
Lucrări de schimbare a rețelei de canalizare externă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lăcrămioara Crudu
Telefonul de contact
022 857 239
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 15:13:34
Ultima modificare
10.08.2021 10:00:10
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de schimbare a rețelei de canalizare externă (repetat)
Lucrări de schimbare a rețelei de canalizare externă (repetat)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de schimbare a rețelei de canalizare externă (repetat)
1636161.02 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,636,161.02
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 16:00:20 - 16.08.2021 10:00:00
09.08.2021 16:00:20 - 16.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 10:00:00
16.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 10:00:00