- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Sterilizator 250 litri (conform caietului de sarcini atașat)
Sterilizator 250 litri (conform caietului de sarcini atașat)
Sterilizator 250 litri (conform caietului de sarcini atașat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Codul fiscal/IDNO
1003600150602
Adresa
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Traian Harbuz
Telefonul de contact
(022) 82-90-16
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 15:08:09
Ultima modificare
10.08.2021 09:54:17
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Sterilizator 250 litri (conform caietului de sarcini atașat)
Sterilizator 250 litri (conform caietului de sarcini atașat)
Documentele procedurii de achiziție
N-ati adaugat documentele necesare pentru participare la licitatie.
10.08.2021 09:58
Răspuns la clarificare: Aceasta nu este licitatie. Este vorba despre o achizitie de valoare mica. Este de ajuns sa veniti cu o oferta care sa fie conforma cu specificatia tehnica solicitata.
Denumirea lotului : Sterilizator 250 litri (conform caietului de sarcini atașat)
186000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
186,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 15:12:07 - 10.08.2021 15:30:00
09.08.2021 15:12:07 - 10.08.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.08.2021 15:30:00 - 16.08.2021 08:00:00
10.08.2021 15:30:00 - 16.08.2021 08:00:00