- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcţia unui edificiu pentru păstrarea produselor funerare (finalizarea lucrărilor)
Construcţia unui edificiu pentru păstrarea produselor funerare (finalizarea lucrărilor)
Construcţia unui edificiu pentru păstrarea produselor funerare (finalizarea lucrărilor)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. Servicii Publice Cimişlia
Codul fiscal/IDNO
1011605000455
Adresa
4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
Nicolae Iorga 108
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Servicii Publice Cimişlia Î.M.
Telefonul de contact
062111844
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 14:40:17
Ultima modificare
17.08.2021 00:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Anunţ de participare privind construcţia nui edificiu pentru păstrarea produselor funerare
Construcţia unui edificiu pentru păstrarea produselor funerare (finalizarea lucrărilor)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
186833 MDL
ID
f182512f-c4d6-4732-a9ca-3ca7abe3aa19
Pas minim
1868.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 08:00:00 Până la 03.10.2021 08:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare paraclis.semnat.pdf
Anunţ de participare privind construcţia nui edificiu pentru păstrarea produselor funerare
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 15:31:59
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
186,833.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 15:31:59 - 14.08.2021 00:00:00
09.08.2021 15:31:59 - 14.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.08.2021 00:00:00 - 17.08.2021 00:00:00
14.08.2021 00:00:00 - 17.08.2021 00:00:00