- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționare autoturism
Achiziționare autoturism
Achiziționare autoturism
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Varatic
Codul fiscal/IDNO
1007601003024
Adresa
MD-5643,
MOLDOVA,
s.Văratic (r-l Rîşcani),
Rîşcani,
Varatic
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 12:54:06
Ultima modificare
12.08.2021 09:05:45
MTender ID
Cod CPV
34110000-1
-
Autoturisme
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționare autoturism
Achiziționare autoturism
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
330000 MDL
ID
45d2900d-a7b1-4f7b-ad44-e8606335be79
Pas minim
3300
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
duae_ro_0 lucrari primaria varatic autoturism.semnat.pdf
duae
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
09.08.2021 15:28:51
anunt_de_participare automobil.semnat.pdf
anunt de participare
Invitaţie de participare
09.08.2021 15:28:51
documentatia_standard_cop autoturism.semnat.pdf
documentatia standard cop
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
09.08.2021 15:28:51
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
330,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 15:28:51 - 14.08.2021 00:00:00
09.08.2021 15:28:51 - 14.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.08.2021 00:00:00 - 17.08.2021 00:00:00
14.08.2021 00:00:00 - 17.08.2021 00:00:00