- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
” Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti
lucrari de reconstrucția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti conform formularului nr.1
lucrari de reconstrucția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti conform formularului nr.1
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. Gimnaziul "Ion Creanga" Zirnesti, Cahul
Codul fiscal/IDNO
1012620010760
Adresa
3933,
MOLDOVA,
s.Zîrneşti,
Cahul,
STR. SCOLII NR. 08
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.08.2021 09:44:18
Ultima modificare
20.08.2021 17:54:31
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti
lucrari de reconstrucția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului Zirnesti conform formularului nr.1
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
852494.91 MDL
ID
e498c13f-5b14-4ada-b1f7-6a96425ef86c
Documentele procedurii de achiziție
declaratie_privind beneficiarul efectiv.doc
model de document
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 11:02:28
documentatia standard _lucrari gimnaziul zirnesti.docx
modele de documente
Documentaţie de atribuire
09.08.2021 11:02:28
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
852,494.91
MDL
Perioada clarificărilor:
09.08.2021 11:02:28 - 14.08.2021 10:00:00
09.08.2021 11:02:28 - 14.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.08.2021 10:00:00 - 20.08.2021 10:00:00
14.08.2021 10:00:00 - 20.08.2021 10:00:00