- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lot. 1. Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). Lot 2. Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME))
Lot. 1. Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). - 100 echipamente; Lot 2. Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME)) - 1 soft
Lot. 1. Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). - 100 echipamente; Lot 2. Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME)) - 1 soft
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul National de Probatiune
Фискальный код / IDNO
1010601000287
Адрес
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Alecsandri, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Obreja Oleg
Контактный телефон
022 280995/067512426
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
30.09.2025 9:09:51
Последнее изменение
04.11.2025 16:00:39
MTender ID
Код CPV
38110000-9
-
Instrumente de navigaţie
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)).
Echipamente pentru monitorizarea electronică (Dispozitiv electronic de monitorizare individuală monobloc (DEMIM)). - 100 echipamente
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
800000 MDL
ID
78d4ff29-8349-43d4-83f4-f1018691fd60
Минимальный шаг
8000
Срок действия договора
От 23.10.2025 9:16:07 До 31.12.2025 10:16:07
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 22.10.2025 15:00:00
Название лота : Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME))
Platformă de monitorizare electronică a persoanelor (Platformă Software de Monitorizare Electronică (SME)) - 1 soft
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
166667 MDL
ID
f648090c-8418-4493-a4d0-9723f8241931
Минимальный шаг
1666.67
Срок действия договора
От 23.10.2025 9:18:43 До 31.12.2025 10:18:43
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 22.10.2025 15:18:30
Документы процедуры покупки
2 anunt de participare 2025 (echipamente de me, platformă de monitorizare).pdf
-
Приглашение на участие
30.09.2025 9:22:12
2 anunt de participare 2025 (echipamente de me, platformă de monitorizare).pdf
-
Приглашение на участие
30.09.2025 9:22:12
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
966,667.00
MDL
Период разъяснений:
30.09.2025 9:22:12 - 10.10.2025 12:00:00
30.09.2025 9:22:12 - 10.10.2025 12:00:00
Период подачи заявок:
10.10.2025 12:00:00 - 21.10.2025 12:00:00
10.10.2025 12:00:00 - 21.10.2025 12:00:00