- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare
Информация о заказчике
Название
Serviciul de Protecție și Pază de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601001104
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Sfatul Țării 26
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.11.2021 10:56:08
Последнее изменение
23.11.2021 12:13:52
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lotul 1 Cartușe de toner
Cartușe de toner
Название лота : Lotul nr. 2 Cerneala pentru imprimantă
Cerneala pentru imprimantă
Название лота : Lotul nr. 3 Consumabile pentru maşină de etichetat Epson LW-700
Consumabile pentru maşină de etichetat Epson LW-700
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lotul 1 Cartușe de toner
50000 MDL
Название лота : Lotul nr. 3 Consumabile pentru maşină de etichetat Epson LW-700
11666.67 MDL
Название лота : Lotul nr. 2 Cerneala pentru imprimantă
5000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
66,666.67
MDL
Период разъяснений:
23.11.2021 12:13:52 - 25.11.2021 1:00:00
23.11.2021 12:13:52 - 25.11.2021 1:00:00
Период подачи заявок:
25.11.2021 1:00:00 - 01.12.2021 15:00:00
25.11.2021 1:00:00 - 01.12.2021 15:00:00