- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Serviciile de furnizare consumului de energie electrică pentru IP Școala Profesională or. Rezina perioada anului 2022
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Serviciile de furnizare consumului de energie electrică pentru IP Școala Profesională or. Rezina perioada anului 2022
Serviciile de furnizare consumului de energie electrică pentru IP Școala Profesională or. Rezina perioada anului 2022
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 23:08:36 До 30.12.2022 23:08:36
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 07.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
-Caet de sarcini
Технические характеристики
22.11.2021 23:22:50
-Documentatia standart
Документация атрибуции
22.11.2021 23:22:50
- invitaâie de participare
Приглашение на участие
22.11.2021 23:22:50
23.11.2021 10:17
Ответ на разъяснение: Buna ziua Garantia de buna executie nu este solicitat,Garanâia pentru ofertă se solicită sub forma de scrisore de la bancă cuantum de 1% valabilă 60 zile,
23.11.2021 10:12
Ответ на разъяснение: Stimate operator economic prin prezenta Vă comunicăm că toate procedurile de achizițiile publice inclusiv și achiziționarea serviciilor de furnizarea energiei electrice care depășesc suma de 200000,00 lei fără TVA se petrec în conformitatea cu Legea 131/2016 ”privind achizițiile publice” și Ordinul ministerului Finanțelor 115/2021 ” cu privire la aprobarea Documentației standard pentru realizarea achizițiilor publice de bunuri și servicii” (în special Articolele 44, 45, 46) în caz contrar contracte nu va fi înregistrate la trezoreriile de stat. Așadar, suntem impuși să petrecem procedura de achiziționarea energiei electrice în conformitatea cu legislația sus numită. .
23.11.2021 16:16
Ответ на разъяснение: Ofertantul va completa specificația de preț, potrivit cerințeleor indicate în caietul de sarcini și după caz, va oferi discount-ul disponibil. Legea nr.131/2015 reglementează revizuirea planurilor bugetare pentru motive obiective și întemeiate.
24.11.2021 16:35
Ответ на разъяснение: Stimate operator economic vă informez respectuos că tipul de contor este: MT173-T1A42R52-M3KO3Z4
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС22.11.2021 23:22:50 - 29.11.2021 10:00:00
29.11.2021 10:00:00 - 06.12.2021 10:00:00