- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru perioada anului 2022
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Servicii de furnizare a energiei electrice pentru perioada anului 2022
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru perioada anului 2022
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 31.12.2021 16:56:43 До 30.12.2022 16:56:43
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
-anunț de participare .semnat pdf.pdf
Документация атрибуции
22.11.2021 16:57:22
-documentatia standart servicii furnizare ener elect 2022.docx
Документация атрибуции
22.11.2021 16:57:22
23.11.2021 11:29
Ответ на разъяснение: Bună ziua, conform Legii 131/2016 ,, cu privire la achizițiile publice'' și Ordinul Ministerului Finanțelor 115/2021 ,, cu privire la aprobarea documentației standart pentru realizarea achizițiilor publice de bunuri și servicii'' toate procedurile de achiziție publică inclusiv și serviciile de achiziționare a energiei electrice care depășesc suma de 200 000 mii lei ( fără TVA) se petrec prin procedura de achiziționare a energiei electrice în conformitate cu prevederile legislației sus numite. Art. 44,45, pe de altă parte nu contractele nu vor fi înregistrate la Trezoreriile de Stat.
29.11.2021 11:50
Ответ на разъяснение: vă aducem la cunoștință că contoarele sunt instalate conform prevederilor ambelor Regulamente și mențin caracteristicile măsurării orare a cantităților de energie.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС22.11.2021 16:57:22 - 01.12.2021 11:50:21
01.12.2021 11:50:21 - 05.12.2021 11:50:21