- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperile arhivelor Centrului miltifuncțional nr. 3 din mun.Chișinău, b-d Decebal, nr.6 pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperile arhivelor Centrului miltifuncțional nr. 3 din mun.Chișinău, b-d Decebal, nr.6 pentru anul 2022
1. Panou recepţie şi control al sistemului automat de stingere C2000-ACПТ – 3 buc.; 2. Tastatura С2000М – 1 buc.; 3. Panou de control C2000-4 – 1 buc.; 4. Panou informativ C200ПТ-1 – 1 buc.; 5. Declanșator manual de alarmare – 4 buc.; 6. Detector de fum ИП-212 – 83 buc.; 7. Modul cu gaze CO2 « АТАКА»150-100– 15Э – 10 buc.; 8. Dispozitiv acustic de alarmare – 4 buc.; 9. Acumulator de tip 12V/7Ah – 6 buc.; 10. Panou indicativ luminescent – 6 buc.; «Газ не входи» «Газ уходи» 11. Touch memory (cititor cip) – 4 buc. Standarde de referință: NCM E.03.03:2018 Siguranța la incendii. Instalații de semnalizare și avertizare la incendiu Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 15:58:58 До 30.12.2022 15:58:58
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 30.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Anexa la Anunţul de participare.word
Технические характеристики
22.11.2021 16:01:11
Anexa la Anunţul de participare.pdf
Технические характеристики
22.11.2021 16:01:11
Anexe la Documentaţia standard.word
Документация атрибуции
22.11.2021 16:01:11
Anexe la Documentaţia standard.pdf
Документация атрибуции
22.11.2021 16:01:11
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС22.11.2021 16:01:11 - 25.11.2021 10:00:00
25.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 10:00:00