- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea serviciilor de spălare și curățare ecologică a textilelor și a altor articole de uz instituțional pentru anul 2022.
Achiziționarea serviciilor de spălare și curățare ecologică a textilelor și a altor articole de uz instituțional, cu albiturile operatorului economic. Recepționarea și livrarea serviciilor se face zilnic.
Achiziționarea serviciilor de spălare și curățare ecologică a textilelor și a altor articole de uz instituțional, cu albiturile operatorului economic. Recepționarea și livrarea serviciilor se face zilnic.
Информация о заказчике
Название
IMSP SR Nisporeni
Фискальный код / IDNO
1003609150340
Адрес
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str. Toma Ciorba 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.11.2021 14:27:34
Последнее изменение
22.11.2021 15:11:30
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de spălare și curățare ecologică a textilelor și altor articole de uz instituțional pentru anul 2022
Spălarea - lenjerie de pat (lenjeria furnizorului de servicii), articolelor medicale inclusiv: recepţionare, spălare, uscare, apretarea lenjeriei de pat, călcare, tratamente speciale, (detaşarea petelor, reparaţii minore). Împachetare, livrarea de către operatorul economic. Recepţionarea, livrarea serviciului se efectuează zilnic (08.00-14.00) - de la depozitul Spitalului Raional Nisporeni.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
400000 MDL
ID
260d1565-b93c-4cd3-b6ed-3348b53e0f24
Минимальный шаг
4000
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 31.12.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 01.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
documentația standart_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
-
Документация атрибуции
22.11.2021 15:11:30
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de spălare și curățare ecologică a textilelor și altor articole de uz instituțional pentru anul 2022
400000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
400,000.00
MDL
Период разъяснений:
22.11.2021 15:11:30 - 27.11.2021 11:00:00
22.11.2021 15:11:30 - 27.11.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
27.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:59
27.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:59