- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea echipamentelor medicale pentru anul 2021
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Test rapid Antigen Covid-19
- Ușor de folosit - Foarte sensibil cu încărcături virale ridicate: 97,56% - Rezultate rapide și fiabile ale testelor în doar 15 minute. - Testarea poate fi efectuată folosind probe nazo și orofaringiene. -Poate fi depozitat la temperatura camerei -Toate componentele testului - inclusiv tampoane sterile - sunt incluse. -Să nu există reactivitate încrucișată cu coronavirusuri patogene umane (cum ar fi hCoV-229E, -HKU1, -NL63 și -OC43) și nici virusuri gripale (cum ar fi gripa A / B) - Specificitatea diagnosticului (97 – 100%).
Документы процедуры покупки
-Invitație de participare
Приглашение на участие
22.11.2021 12:06:41
22.11.2021 16:20
Ответ на разъяснение: Ambalat în cutie a cîte 25 de buc
23.11.2021 14:11
Ответ на разъяснение: Da
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС22.11.2021 12:06:41 - 24.11.2021 10:00:00
24.11.2021 10:00:00 - 26.11.2021 16:00:00