- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achzitionarea serviciilor furnizare a energiei electrice pentru Penitenciarul nr.7 Rusca
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Servicii de furnizare a energiei electrice la NLC1369429
Servicii de furnizare a energiei electrice la NLC1369429
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 12:14:40 До 30.12.2022 12:14:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 07.12.2021 15:00:00
Название лота : Servicii de furnizare a energiei electrice la NLC1369434
Servicii de furnizare a energiei electrice la NLC1369434
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 12:20:35 До 30.12.2022 12:20:35
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 07.12.2021 15:18:30
Документы процедуры покупки
Anunt de participare
Приглашение на участие
22.11.2021 12:20:43
Documentatia standard
Технические характеристики
22.11.2021 12:20:43
Invitatia de participare
Приглашение на участие
22.11.2021 12:20:43
anunt de participare
Приглашение на участие
22.11.2021 12:20:43
23.11.2021 11:04
Ответ на разъяснение: Pentenciarul nr.7 - Rusca, fiind instituție bugetară este obligată să se conformeze cerințelor înaintate de Agenția achiziții publice în domeniul procurării de bunuri, servicii și lucrări. Astfel, achiziționarea serviciilor de furnizare a energiei electrice este reglementată de documentația standard conform Linkului: (https://tender.gov.md/ro/content/documentaţia-standard-pentru-realizarea-achizițiilor-publice-de-bunuri-și-servicii). Reeșind din cele expuse operatorul economic urmează să depună oferta conform cerintelor din documentația standard aprobată prin Ordinul ministerului finantelor nr.115 din 15.09.2021. În cazul cînd vom avea deja semnat un contract de achizitii privind prestarea serviciilor de furnizare a energiei electrice iar tariful reglementat a serviciilor de furnizare a energiei electrice pe parcursul anului 2022 va creste, vom acționa in conformitate cu prevederile alin.7 al art. 76 din Legea 131/03/07.2015 .
24.11.2021 12:15
Ответ на разъяснение: Bună ziua, evidența consumului al energiei electrice se realizează prin intermediul contoarelor electronice de tip ZMG 405 CR.
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС22.11.2021 12:20:43 - 29.11.2021 10:00:00
29.11.2021 10:00:00 - 06.12.2021 10:00:00