- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Фискальный код / IDNO
1003600152606
Адрес
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Serviciul achizitii publice
Контактный телефон
022250809, 022250707
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
22.11.2021 11:36:06
Последнее изменение
13.12.2021 9:30:00
MTender ID
Код CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : 1. Mașina de spălat
1. Mașina de spălat
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
125202 MDL
ID
26f785cc-068d-4e5a-87ea-5544bdc9743f
Название лота : 2. Mașina de călcat
2. Mașina de călcat
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
34875 MDL
ID
75934521-54ce-458d-bf5a-818e6216a535
Название лота : 3. Uscător de rufe
3. Uscător de rufe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
8752 MDL
ID
11cdd7ad-fc41-4a3c-b887-db543573e736
Название лота : 4. Centrifuga
4. Centrifuga
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
11533 MDL
ID
98155ee4-86d2-415e-8e56-e951e8c97e08
Документы процедуры покупки
Bună ziua,
Solicităm să ne informați în ce ambalaj se solicită?
22.11.2021 15:42
Ответ на разъяснение: Bună ziua. În ambalaj original.
În dependență de ambalaj se modifică și prețul, respectiv atunci când testele sunt ambalate individual au un preț mai mare, când sunt ambalate a câte 25 au un preț mai mic.
Solicităm să ne informați câte să fie în ambalajul de la producător.
Mulțumim!
22.11.2021 16:19
Ответ на разъяснение: Pentru care poziție se face referire?
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
180,362.00
MDL
Период разъяснений:
22.11.2021 12:03:25 - 02.12.2021 11:00:00
22.11.2021 12:03:25 - 02.12.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
02.12.2021 11:00:00 - 13.12.2021 9:30:00
02.12.2021 11:00:00 - 13.12.2021 9:30:00