- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Информация о заказчике
Название
IMSP Clinica Universitară de Asistență Medicală Primară a USMF Nicolae Testemițanu
Фискальный код / IDNO
1003600162881
Адрес
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.31 August 1989, 137A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
22.11.2021 9:56:30
Последнее изменение
22.11.2021 10:03:06
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC cu valoarea echivalentă de 35 lei/zi
Статус
Активный
Оценочная стоимость
40000 MDL
ID
8db493ae-1202-4261-8430-e890d98004f4
Минимальный шаг
400
Срок действия договора
От 01.01.2022 9:00:00 До 30.12.2022 8:59:12
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 30.11.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunț de participare produse alimentare pentru anul 2022.docx
-
Приглашение на участие
22.11.2021 10:03:06
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC
40000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
40,000.00
MDL
Период разъяснений:
22.11.2021 10:03:06 - 24.11.2021 16:00:00
22.11.2021 10:03:06 - 24.11.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
24.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00
24.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00