- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Информация о заказчике
Название
Universitatea de Stat „Alecu Russo” din Bălți
Фискальный код / IDNO
1007602000972
Адрес
3121,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str. Puşkin 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 16:41:44
Последнее изменение
22.11.2021 10:08:31
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : 1
1
Название лота : 2
2
Название лота : 3
3
Название лота : 4
4
Название лота : 5
5
Название лота : 6
6
Название лота : 7
7
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
6667 MDL
ID
75bc89f6-eee5-49da-81b7-c08dbaf9a569
Название лота : 8
8
Название лота : 9
9
Название лота : 10
10
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
2200 MDL
ID
071865f3-6288-4ef8-8fa9-4d0911fdf23d
Название лота : 11
11
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
3750 MDL
ID
a064d268-783d-408f-8e7b-0e6da83dd4bd
Название лота : 12
12
Название лота : 13
13
Документы процедуры покупки
Anunt de participare Tehnica USARB ANULAT
Anunt de participare ANULAT
Технические характеристики
19.11.2021 16:54:07
Anunt de participare Tehnica USARB modificat
Anunt de participare modificat
Технические характеристики
22.11.2021 10:08:31
Buna ziua
Cu referire la garantia pentru oferta solicitata in cuantumul de 5%. Conform legii achizitiei publice nr 131, articolul 64 , punctul 6, Cuantumul garanţiei pentru ofertă nu trebuie să depăşească 2% din valoarea ofertei fără taxa pe valoarea adăugată. Vă rugăm să modificați documentația în conformitate cu legea. Mulțumesc anticipat.
22.11.2021 10:21
Ответ на разъяснение: Buna ziua, anuntul este modificat.
Название лота : 6
7000 MDL
Название лота : 13
8500 MDL
Название лота : 8
19167 MDL
Название лота : 12
17000 MDL
Название лота : 3
468000 MDL
Название лота : 9
9750 MDL
Название лота : 4
270000 MDL
Название лота : 5
25000 MDL
Название лота : 2
48000 MDL
Название лота : 1
80000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
965,034.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 16:54:07 - 29.11.2021 12:00:00
19.11.2021 16:54:07 - 29.11.2021 12:00:00
Период подачи заявок:
29.11.2021 12:00:00 - 20.12.2021 12:00:00
29.11.2021 12:00:00 - 20.12.2021 12:00:00