- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Acumulatoare uzate (vînzare)
Nr. o/d Denumirea acumulatorului Cantitatea buc. 1 6ST-240AH 6 2 6ST-105AH 2 3 6ST-230AH 11 4 6ST-60AH 1 5 6ST-75AH 1 6 6ST-190AH 145 7 6ST-225AH 33
Nr. o/d Denumirea acumulatorului Cantitatea buc. 1 6ST-240AH 6 2 6ST-105AH 2 3 6ST-230AH 11 4 6ST-60AH 1 5 6ST-75AH 1 6 6ST-190AH 145 7 6ST-225AH 33
Информация о заказчике
Название
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Фискальный код / IDNO
1004600054327
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 16:39:10
Последнее изменение
23.11.2021 2:24:33
MTender ID
Код CPV
31400000-0
-
Acumulatori, pile galvanice şi baterii primare
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Лучшее соотношение цены и качества
Список партий
Название лота : Acumulatoare uzate (vînzare)
Vînzătorul invită operatorii economici interesaţi, care îi pot satisface necesităţile, să participe la procedura de vînzarea a acumulatoarelor uzate prin concurs. Cîștigătorul va fi ofertantul cu cel mai mare preț propus autorității contractante. Totodată ofertantul va asigura evacuarea acumulatoarelor din cont propriu.
Документы процедуры покупки
Ce se intimpla daca cineva da o suma mai mica a ofertei decit cea estimata de autoritatea contractanta ...
23.11.2021 09:16
Ответ на разъяснение: Bună dimineața, ÎM Parcul urban de autobuze va examina mai întîi toate ofertele depuse, și vă va informa ulterior despre decizia luată.
Acumulatoarele sunt scoase de la masini .....
23.11.2021 09:17
Ответ на разъяснение: Toate acumulatoarele sunt scoase de pe autobuze și păstrate în depozit.
Название лота : Acumulatoare uzate (vînzare)
90367 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
90,367.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 16:46:46 - 23.11.2021 18:00:00
19.11.2021 16:46:46 - 23.11.2021 18:00:00
Период подачи заявок:
23.11.2021 18:00:00 - 03.12.2021 18:00:00
23.11.2021 18:00:00 - 03.12.2021 18:00:00