- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Diverse produse alimentare pentru semestru I anul 2022, conform necesităților IMSP SR Nisporeni
Diverse produse alimentare pentru semestru I anul 2022, conform necesităților IMSP SR Nisporeni
Diverse produse alimentare pentru semestru I anul 2022, conform necesităților IMSP SR Nisporeni
Информация о заказчике
Название
IMSP SR Nisporeni
Фискальный код / IDNO
1003609150340
Адрес
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str. Toma Ciorba 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 16:01:17
Последнее изменение
23.11.2021 12:05:02
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Produse alimentare Diverse pentru semestrul I, pentru anul 2022
biscuiti cu lapte topit, Gost 24901- 89, livrarea conform necesitatilor IMSP SR Nisporeni
Статус
Активный
Оценочная стоимость
275000 MDL
ID
e1f93b07-e444-4319-81de-4a99c057bf17
Минимальный шаг
2750
Срок действия договора
От 01.01.2022 17:34:07 До 30.06.2022 8:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 15:00:00
Название лота : Produse lactate pentru I semestru, pentru anul 2022
Produse lactate pentru I semestru, pentru anul 2022
Статус
Активный
Оценочная стоимость
175000 MDL
ID
37f6db3a-d46d-472c-9c9f-3a6d343e389a
Минимальный шаг
1750
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 30.06.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 15:18:30
Документы процедуры покупки
documentația standart imsp sr nis_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
-
Документация атрибуции
19.11.2021 17:34:40
si totusi se accepata si scrisoare bancara si transfer, pentru garantia ofertei?
23.11.2021 11:07
Ответ на разъяснение: Garantia pentru oferta prin transfer la contul autoritatii contractante sau garantie prin scrisoare bancara (conform anexei nr.9 din Documentatia de atribuire) - confirmate prin aplicare semnaturii.
Название лота : Produse alimentare Diverse pentru semestrul I, pentru anul 2022
275000 MDL
Название лота : Produse lactate pentru I semestru, pentru anul 2022
175000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
450,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 17:34:40 - 25.11.2021 12:05:02
19.11.2021 17:34:40 - 25.11.2021 12:05:02
Период подачи заявок:
25.11.2021 12:05:02 - 28.11.2021 22:05:02
25.11.2021 12:05:02 - 28.11.2021 22:05:02