- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul raional Edinet
Фискальный код / IDNO
1003604150817
Адрес
MD-4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Soseaua Bucovinei 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 15:41:18
Последнее изменение
22.11.2021 16:36:46
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1140070.37 MDL
ID
b9471879-f66c-4228-89bd-1ea4a8f2cbae
Документы процедуры покупки
In anunțul de participare sunt solicitate in punctul, 14 Autorizatie de producator si punctul 15 Autorizatii Sanitare .
In ce consta solicitarea acestor două documte daca sunt lucrari de reparatii nu de constructii??
Modificati anuntul de participare
22.11.2021 16:35
Ответ на разъяснение: Anuntul de pariticipare o sa fie modificat.
Placaj de gresie la pardoseala ce dimensiuni solicitati ex. 600x600? Vopsea antiseptica sau simpla? Corpuri de iluminat led specificati dimensiunile si parametrii ex. Panou LED 600x600, 40-48W, 6000k aplicabil!
24.11.2021 15:49
Ответ на разъяснение: Placaj 600X600, vopsea lavabilă, panou LED 600X600, 40-48 W, 6000 k incorporabil.
Название лота : Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
1140070.37 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,140,070.37
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 16:00:43 - 25.11.2021 10:00:00
19.11.2021 16:00:43 - 25.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
25.11.2021 10:00:00 - 09.12.2021 10:00:00
25.11.2021 10:00:00 - 09.12.2021 10:00:00