- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de publicitate și materiale promoționale
Autoritatea contractantă intenționează achiziția: - comunicatelor de presă; - articol ”Povestind proiectul”; - creare website; - actualizare website; - pliante; - roll-up; - autocolante; - portofoliu foto; - materiale tipărite pentru evenimentul public; - materiale tipărite pentru broșuri informative.
Autoritatea contractantă intenționează achiziția: - comunicatelor de presă; - articol ”Povestind proiectul”; - creare website; - actualizare website; - pliante; - roll-up; - autocolante; - portofoliu foto; - materiale tipărite pentru evenimentul public; - materiale tipărite pentru broșuri informative.
Информация о заказчике
Название
Primăria s.Bulboaca
Фискальный код / IDNO
1007601011021
Адрес
MD-6512,
MOLDOVA,
s.Bulboaca (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
r. Anenii-Noi, s.Bulboaca, str. M.Eminescu,4
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 13:33:11
Последнее изменение
06.12.2021 16:00:00
MTender ID
Код CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de publicitate și materiale promoționale
Autoritatea contractantă intenționează achiziția: - comunicatelor de presă; - articol ”Povestind proiectul”; - creare website; - actualizare website; - pliante; - roll-up; - autocolante; - portofoliu foto; - materiale tipărite pentru evenimentul public; - materiale tipărite pentru broșuri informative.
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
7396.2 EUR
ID
7104d41a-316b-4bf1-8df8-6e0919481fad
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
7,396.20
EUR
Период разъяснений:
19.11.2021 13:42:22 - 29.11.2021 16:00:00
19.11.2021 13:42:22 - 29.11.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
29.11.2021 16:00:00 - 06.12.2021 16:00:00
29.11.2021 16:00:00 - 06.12.2021 16:00:00