- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Информация о заказчике
Название
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Фискальный код / IDNO
1008600014114
Адрес
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 11:06:09
Последнее изменение
23.11.2021 18:33:56
MTender ID
Код CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Carne proaspătă pentru IP Scoala Profesionala nr.10
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
79000 MDL
ID
dc8d62be-f0a1-4a2e-8cea-f09dde840d56
Документы процедуры покупки
Cite zile o sa fie durata prin procedura pentru achizitii?
23.11.2021 10:11
Ответ на разъяснение: Buna ziua! Am plasat pe platforma un Anunt pentru realizarea unui contract de valoare mica. Perioada de depunere a ofertelor este 22.11.2021-25.11.2021. Oferta cu cel mai mic pret si atasarea documentelor obligatorie va fi declarat cistigatorul (in termenii stabiliti de legea 131).
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
79,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 11:12:16 - 26.11.2021 10:11:16
19.11.2021 11:12:16 - 26.11.2021 10:11:16
Период подачи заявок:
26.11.2021 10:11:16 - 30.11.2021 0:11:16
26.11.2021 10:11:16 - 30.11.2021 0:11:16