- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Информация о заказчике
Название
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Фискальный код / IDNO
1003600150602
Адрес
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 11:04:44
Последнее изменение
19.11.2021 11:23:50
MTender ID
Код CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Документы процедуры покупки
buna ziua
lipseste documentatia (anunt, DUAE) ...
19.11.2021 11:34
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Este vorba despre o procedură de achiziție de valoare mică (lucrări). Este de ajuns să veniți cu o ofertă în baza caietului de sarcini atașat. Succes.
Название лота : Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
248000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
248,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 11:08:03 - 22.11.2021 10:00:00
19.11.2021 11:08:03 - 22.11.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
22.11.2021 10:00:00 - 24.11.2021 10:00:00
22.11.2021 10:00:00 - 24.11.2021 10:00:00