- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament medical
Cărucioare pentru persoane cu dificiente locomotorii
Cărucioare pentru persoane cu dificiente locomotorii
Информация о заказчике
Название
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Фискальный код / IDNO
1003600032782
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 10:54:50
Последнее изменение
25.11.2021 10:32:27
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Echipament medical
Cărucioare pentru persoane cu dezbilități locomotorii pentru anul 2021
Статус
Активный
Оценочная стоимость
626927 MDL
ID
8e284df9-feca-4d49-969c-440c4ceb858a
Минимальный шаг
627
Срок действия договора
От 04.12.2021 11:16:29 До 31.12.2021 11:16:29
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua! În scopul asigurării concurenţei loiale a operatorilor economici şi creșterea numărului de participanți solicităm respectuos modificarea paramentrelor tehnice din caietul de sarcini, si anume: Scaun cu rotile mecanic, lățime șezut de la valori fixe la diapazon de valori +- 2cm.
29.11.2021 13:42
Ответ на разъяснение: Se accepta abateri de la marimile fixe a șezutului scaunului cu rotile mecanic, in diapazon de valori +- 2cm.
Название лота : Echipament medical
626927 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
626,927.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 11:17:23 - 01.12.2021 13:42:00
19.11.2021 11:17:23 - 01.12.2021 13:42:00
Период подачи заявок:
01.12.2021 13:42:00 - 04.12.2021 22:42:00
01.12.2021 13:42:00 - 04.12.2021 22:42:00