- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lotul 1 Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.177 și Grădinița- Combinat nr.225 Lotul 2 Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.138 Lotul 3 Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.179 și Creșa- Grădinița nr.32
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Имя Фамилия
Контактный телефон
Fax
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : pavilioane moderne pentru Creșa- Grădinița nr.177 și Grădinița- Combinat nr.225
Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.177-2 pavilioane dublu și Grădinița- Combinat nr.225-1 pavilion dublu
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : pavilioane moderne pentru Creșa- Grădinița nr.138
Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.138- 3 paviliane duble
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : pavilioane moderne pentru Creșa- Grădinița nr.179 și Creșa- Grădinița nr.32
Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.179-2 pavilioane și Creșa- Grădinița nr.32-1 pavilion
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
19.11.2021 19:48
Ответ на разъяснение: Volumul din caietul de sarcin este indicat cum ar trebui sa fie construit un pavilion… In anuntul de participare sunt indicate 9 pavilioane care ar fi trebuit de construit
23.11.2021 10:55
Ответ на разъяснение: forarea gropilor sub fundatiile fm-1 cu d-300, h=850 mm-28 buc, sub fundatiile fm-2 cu d=200mm, h=850mm - 42 buc
23.11.2021 12:30
Ответ на разъяснение: Caietul de sarcini este pentru toate institițiile mentionate in Anuntul de participare, rasp la-ti primit mai sus.. forarea gropilor sub fundatiile fm-1 cu d-300, h=850 mm-28 buc, sub fundatiile fm-2 cu d=200mm, h=850mm - 42 buc
23.11.2021 12:41
Ответ на разъяснение: Procedura prin Cererea Ofertelor de Preț este împărtită pe loturi, conform Legi nr.131/15 privind achizitiile publiece art.39, alin.1. pentru Lotul nr.1,2 și 3 este stabilită suma de 666666.33 /3=... Da suma este pentru toate pavilioanele
24.11.2021 11:05
Ответ на разъяснение: Buna ziua, vă rog mult contactați inginerul din cadrl Directiei ca sa puteti merge la fata locului de a vedea terenul unde ar fi trebuit să fie contruit pavilioanele
23.11.2021 15:56
Ответ на разъяснение: buna ziua daca atrageti atentie in doc prezentata si anume in ”Anuntul de participare” este indicat pentru fiecare institutie cite pavilioane este necesare de a fi construite Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.177-2 pavilioane dublu și Grădinița- Combinat nr.225-1 pavilion dublu Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.138- 3 paviliane duble Lucrari de construcții a pavilioanelor moderne pentru Creșa- Grădinița nr.179-2 pavilioane și Creșa- Grădinița nr.32-1 pavilion
24.11.2021 11:05
Ответ на разъяснение: Buna ziua, vă rog mult contactați inginerul din cadrl Directiei ca sa puteti merge la fata locului de a vedea terenul unde ar fi trebuit să fie contruit pavilioanele
23.11.2021 15:17
Ответ на разъяснение: devizele sunt verificate...
24.11.2021 11:07
Ответ на разъяснение: AC a prezentat un singur deviz ceea ce reesă că este necesar de 9 pavilioane dfuble pentru 5 instituții, fiecare lot tre sa aiba un singur deviz o singura ofertă
24.11.2021 16:36
Ответ на разъяснение: va rugam mult telefonati 022331234
24.11.2021 16:38
Ответ на разъяснение: pentru ce să dublăm volumul de lucrări cînd este devizul selectiv pentru un pavilion dublu
25.11.2021 10:47
Ответ на разъяснение: Specialistul in achizitie nu are și functie de ”inginer”
25.11.2021 12:21
Ответ на разъяснение: bine.... acces de a modifica/redacta are doar Specialistul in achizitie”-
25.11.2021 16:36
Ответ на разъяснение: vă rog mult ce răspuns asteptați si la cere intrebare trebue să raspundem
26.11.2021 11:13
Ответ на разъяснение: OE desemnat învingător va merge la fata locului cu ingnerul responsabil din cadrul Directiei, va constata daca sunt necesare de a fi săpate gropile si daca va fii necesar se vor aloca surse suplimentare
26.11.2021 10:16
Ответ на разъяснение: buna ziua, nu este clara intrebarea dvs
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС19.11.2021 11:29:09 - 28.11.2021 11:13:40
28.11.2021 11:13:40 - 04.12.2021 10:43:40