- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.11.2021 10:32:04
Последнее изменение
19.11.2021 12:31:25
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
Документы процедуры покупки
Dorim sa aflam si adesa concreta unde v-a fi constrita .
22.11.2021 11:42
Ответ на разъяснение: Bună ziua, adresele concrete le vom prezenta în următoarea etapă a procedurii de achiziție, înaintea semnării contractului subsecvent. Dar, țineți cont că, toate renerile vor fi construite în curțile blocurilor de lociut din orașul Chișinău.
Название лота : Construcția terenurilor de minifotbal în curțile blocurilor de locuințe
12500000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
12,500,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.11.2021 10:39:29 - 03.12.2021 11:00:00
19.11.2021 10:39:29 - 03.12.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
03.12.2021 11:00:00 - 23.12.2021 11:00:00
03.12.2021 11:00:00 - 23.12.2021 11:00:00