- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Diverse produse alimentare
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lotul 1 – diverse produse alimentare
Lotul 1 – diverse produse alimentare
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 30.06.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 14:00:00
Название лота : Lotul 2 – Carne de bovine
Lotul 2 – Carne de bovine
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 30.06.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 14:18:30
Название лота : Lotul 3 – Produse lactate
Lotul 3 – Produse lactate
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 30.06.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 14:37:00
Название лота : Lotul 4 – Carne de pasăre și de pui
Lotul 4 – Carne de pasăre și de pui
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 30.06.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 14:55:30
Название лота : Lotul 5 - Ouă de pasăre
Ouă de găină de masă Clasa "ouă de găină de masă" (proaspete) cuprinde ouăle de găină cu termenul de păstrare la temperatura până la 20С maxim 25 zile de la data ouatului. Ouă măşcate, cu masa de peste 50 gr.; Camera de aer, înălţimea - Imobilă, înălţimea până la 7 mm. Albuşul - Transparent, se admite o fluiditate neînsemnată fără miros şi gust străin, nespecific, de culoare albă. Gălbenuşul - Compact vizibil, se admite puţin mobil, de culoare galben-oranj. Coaja ouălelor de găină destinate pentru consum alimentar de toate categoriile terbuie să fie nevătămată şi curată. Pe coaja ouălelor de găină se admit puncte unice, pete şi dungi de impurităţi, pe maximum 1/8 din suprafaţa cojii. Pe coajă nu se admit pete de sânge şi excremente. Ouăle de găină la livrare trebuie să fie însoţite de certificatul veterinar şi eticheta să cuprindă următoarea informaţie: 1. Denumirea întreprinderii avicole-producătoare; 2. Categoria, clasa ouălor; 3. Data ouatului [ziua, luna, anul]; 4. Termenul de valabilitate [zile]; HG nr.1208 din 27.10.2008, HGnr.221 din 16.03.2009, GOST-SM 89
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.01.2022 3:00:00 До 30.06.2022 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.12.2021 15:14:00
Документы процедуры покупки
Documentatie standart
Технические характеристики
18.11.2021 17:21:33
Rechizite bancare
Документация атрибуции
23.11.2021 18:53:36
Atualizare documentatie stadart
Технические характеристики
23.11.2021 18:53:36
23.11.2021 16:56
Ответ на разъяснение: Este o greașeală, vă orientati după cantitatea din anunț.
23.11.2021 16:58
Ответ на разъяснение: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP SR Glodeni Denumirea Băncii: BC "MOLDINDCONBANK" S.A. fil.Glodeni Codul fiscal: 1003602150721 Contul de decontare: IBAN: MD82ML000000000225115288
23.11.2021 16:58
Ответ на разъяснение: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP SR Glodeni Denumirea Băncii: BC "MOLDINDCONBANK" S.A. fil.Glodeni Codul fiscal: 1003602150721 Contul de decontare: IBAN: MD82ML000000000225115288
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС18.11.2021 17:21:33 - 26.11.2021 14:00:00
26.11.2021 14:00:00 - 04.12.2021 14:00:00