- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse lactate
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : 1. Lapte de vacă pasteurizat
(pungă polietilenă) 2.5 % 1000 ml. Termenul de valabilitate 96 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:08:22 До 30.12.2022 15:08:22
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 9:00:00
Название лота : 2. Chefir
2.5 % 0.5 l (pungă polietilenă). Termenul de valabilitate 21 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:10:03 До 30.12.2022 15:10:03
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 9:18:30
Название лота : 3. Lapte de vacă
(tetra-clasick) 2.5 %; 0.5 l. Termenul de valabilitate 96 ore.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:13:15 До 30.12.2022 15:13:15
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 9:37:00
Название лота : 4. Chefir (tetra-pak cu dop)
0.5 l; 2.5 % Termenul de valabilitate 21 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:14:38 До 30.12.2022 15:14:38
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 9:55:30
Название лота : 5. Chefir (tetra-pak cu dop)
0.5 l; 0 %. Termenul de valabilitate 21 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:17:06 До 30.12.2022 15:17:06
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:14:00
Название лота : 6. Chefir cu bifidobacterii
1/200 g 2.5 % (pahar). Termenul de valabilitate 5 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:20:34 До 30.12.2022 15:20:34
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:32:30
Название лота : 7. Lapte covăsit 4%,.
sticlă PET,1/415g. Termenul de valabilitate 5 zile
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:20:45 До 30.12.2022 15:20:45
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:51:00
Название лота : 8. Smântână 20%
1/400 (pahar). Termenul de valabilitate 21 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:28:02 До 30.12.2022 15:28:02
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:09:30
Название лота : 9. Smântână 20%
1/900 (găleată). Termenul de valabilitate 25 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:30:31 До 30.12.2022 15:30:31
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:28:00
Название лота : 10. Frișcă pentru cafea 10 %
(set 10 bucx9.8g). Termenul de valabilitate 180 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:32:03 До 30.12.2022 15:32:03
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:46:30
Название лота : 11. Iaurt cu căpșuni, piersici, vișină, fructe de pădure,banană, mere-pere
1.5 %, 115 g (pahar). Termenul de valabilitate 40 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:33:08 До 30.12.2022 15:33:08
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:05:00
Название лота : 12. Iaurt în două straturi cu căpșună, kiwi, piersic-maracuia
3.2 %, 115 g (pahar). Termenul de valabilitate 40 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:34:53 До 30.12.2022 15:34:53
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:23:30
Название лота : 13. Iaurt de băut cu căpșuni, piersici, afine
2.5 %, 290 g (sticla pet). Termenul de valabilitate 40 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:36:23 До 30.12.2022 15:36:23
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:42:00
Название лота : 14. Desert de Iaurt cu căpșuni, cereale, piersici, multifruct,
2.5 % 1/500 g (tetra-pak cu dop). Termenul de valabilitate 21 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:39:04 До 30.12.2022 15:39:04
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:00:30
Название лота : 15. Iaurt cu persici-ananas, căpșună-zmeură, fructe de pădure, afine
2.6 %, 1/100g (4 buc/set) (pahar). Termenul de valabilitate 200 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:43:50 До 30.12.2022 15:43:50
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:19:00
Название лота : 16. Iaurt în stil grecesc
5% pahar 180g. Termenul de valabilitate 14 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:45:19 До 30.12.2022 15:45:19
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:37:30
Название лота : 17. Iaurt caise, zmeură, piersic, căpșună, fructe de pădure
2.5% (pahar) 140g. Termenul de valabilitate 10 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:46:25 До 30.12.2022 15:46:25
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:56:00
Название лота : 18. Desert de iaurt pere-lime, ananas-maracuia,căpșună,multifruct,musli
2.5% 400g. Termenul de valabilitate 21 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:47:46 До 30.12.2022 15:47:46
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:14:30
Название лота : 19. Desert cu visine, căpșuni, piersici, afine
3.4 % 1/400 g. Termenul de valabilitate 30 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:49:20 До 30.12.2022 15:49:20
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:33:00
Название лота : 20. Desert cu căpșună-kiwi, cocos, piersic, banană, vișină și glazură de ciocolată
3.4 % 1/400 g. Termenul de valabilitate 30 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:51:54 До 30.12.2022 15:51:54
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:51:30
Название лота : 21. Brânzică glazurată cu cocos, lapte condensat, vișină, căpșuni
15 %, 1/36 g. Termenul de valabilitate 25 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:53:18 До 30.12.2022 15:53:18
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 15:10:00
Название лота : 22. Brânzică glazurată pe biscuit cu împlutură de fragi, lapte condensat, vișină ,vanilie
15 %, 1/50 g. Termenul de valabilitate 25 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:54:57 До 30.12.2022 15:54:57
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 15:28:30
Название лота : 23. Brânză de vaci 0.2 %
450 g. Termenul de valabilitate 30 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:57:53 До 30.12.2022 15:57:53
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:00:00
Название лота : 24. Brânză de vaci 9 %
450 g. Termenul de valabilitate 30 zile
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 15:59:16 До 30.12.2022 15:59:16
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:18:30
Название лота : 25. Brânză de vaci 5 %
250 g pergam. Termenul de valabilitate 96 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:00:31 До 30.12.2022 16:00:31
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:37:00
Название лота : 26. Airan
(băutură acidolactice) 1% sticlă PET 415 g. Termenul de valabilitate 14 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:01:51 До 30.12.2022 16:01:51
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 10:55:30
Название лота : 27. Chefir
2.5% sticla PET 415 g. Termenul de valabilitate 5 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:03:03 До 30.12.2022 16:03:03
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:14:00
Название лота : 28. Cascaval Edamski mini
45,5 %, (ambalaj ~350g). Termenul de valabilitate 75 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:04:14 До 30.12.2022 16:04:14
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:32:30
Название лота : 29. Cascaval Rossiskii
50 %,~200-300 g ambalat. Termenul de valabilitate 90 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:05:40 До 30.12.2022 16:05:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:51:00
Название лота : 30. Cascaval de Olanda
45 %, (ambalat de la 1-2.0 kg). Termenul de valabilitate 90zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:11:52 До 30.12.2022 16:11:52
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:09:30
Название лота : 31. Cascaval Edam mini
45,5 %, (ambalat de la 1-1.2 kg). Termenul de valabilitate 151 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:13:28 До 30.12.2022 16:13:28
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:28:00
Название лота : 32. Cașcaval topit felii cu frișcă
40 %, 1/150 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:19:43 До 30.12.2022 16:19:43
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:46:30
Название лота : 33. Cașcaval topit felii cu șuncă
40 %, 1/150 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:21:10 До 30.12.2022 16:21:10
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:05:00
Название лота : 34. Cașcaval topit cu frișcă
45 %, 1/50 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:30:11 До 30.12.2022 16:30:11
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:23:30
Название лота : 35. Cașcaval topit cu șuncă
45%, 1/50 g. Termenul de valabilitate 240 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:32:40 До 30.12.2022 16:32:40
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:42:00
Название лота : 36. Cremă de brânză cu coacăză, căpșună, vișină, piersici, (pahar)
1/250 g, 5 %. Termenul de valabilitate 84 ore.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:35:19 До 30.12.2022 16:35:19
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:00:30
Название лота : 37. Cremă de brânză cu vanilie,căpșună/banan, zmeură (pahar)
1/150 g, 5 %. Termenul de valabilitate 84 ore.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:36:44 До 30.12.2022 16:36:44
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:19:00
Название лота : 38. Brânzică dulce cu stafide, caise
4 %, 1/100 g (pergam). Termenul de valabilitate 84 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 16:54:35 До 30.12.2022 16:54:35
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:37:30
Название лота : 39. Brânzică dulce cu prune, vanilie
7 %, 1/100 g (pergam). Termenul de valabilitate 84 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:02:56 До 30.12.2022 17:02:56
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 14:56:00
Название лота : 40. Cașcaval topit classic, cu șuncă, (pahar)
35%, 1/100 g. Termenul de valabilitate 25 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:04:00 До 30.12.2022 17:04:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 15:14:30
Название лота : 41. Unt de smîntînă dulce "Crestianscoe"
72.5 %, 1/200 g (folie de aluminiu). Temperatura de păstrare 0-4 ºC 45 zile; -18º C 270 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:05:22 До 30.12.2022 17:05:22
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 15:33:00
Название лота : 42. Brânză de vaci
9 %, 1/500 g (peliculă). Termenul de valabilitate 84 ore.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:07:03 До 30.12.2022 17:07:03
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:00:00
Название лота : 43. Brânză de vaci granulat 4%
(pahar) 1/400 g. Termenul de valabilitate 96 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:08:27 До 30.12.2022 17:08:27
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:18:30
Название лота : 44. Brânză de vaci granulat 5%
(pahar) 1/200 g. Termenul de valabilitate 96 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:11:17 До 30.12.2022 17:11:17
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:37:00
Название лота : 45. Brânză de vaci granulat 6%
(pahar) 1/200 g. Termenul de valabilitate 96 ore
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:14:33 До 30.12.2022 17:14:33
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 11:55:30
Название лота : 46. Brânză din lapte de vacă pasteurizat
cu cheag și grăsimi vegetale în sălămură, ambalat, 1.0 kg. Termenul de valabilitate 12 luni.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:17:08 До 30.12.2022 17:17:08
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:14:00
Название лота : 47. Brânză din lapte de vacă pasteurizat
cu cheag și grăsimi vegetale în sălămură, ambalat, 2.0 kg. Termenul de valabilitate 12 luni.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:18:57 До 30.12.2022 17:18:57
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:32:30
Название лота : 48. Smântână 20 %,
1/230 (pahar). Termenul de valabilitate 7 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:22:26 До 30.12.2022 17:22:26
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 12:51:00
Название лота : 49. Brânzică 26 % glazurată cu: cacao-lapte concentrat; vanilie- lapte concentrat; vanilie - cafea; 1/50 g.
Termenul de valabilitate: 10 zile la temperatura de 0 – 6ºC, 30 zile – 18ºC.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:24:26 До 30.12.2022 17:24:26
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:09:30
Название лота : 50. Frișcă 31,5 %
1,0 l. Termenul de valabilitate 210 zile.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:29:58 До 30.12.2022 17:29:58
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:28:00
Название лота : 51. Mozzarella din lapte de vacă, pasteurizat, cu cheag, în saramură,
cutie masă plastic, masa netă 400 g. Termenul de valabilitate 14 zile
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 29.11.2021 17:31:11 До 30.12.2022 17:31:11
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 29.11.2021 13:46:30
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС18.11.2021 17:32:59 - 23.11.2021 10:30:00
23.11.2021 10:30:00 - 26.11.2021 10:30:00