- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de furnizare a energiei electrice
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Servicii de furnizare a energiei electrice
Servicii de furnizare a energiei electrice
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
Documentatia standard
Документация атрибуции
18.11.2021 11:01:21
Documentatia standard
Документация атрибуции
19.11.2021 14:23:31
18.11.2021 11:02
Ответ на разъяснение: Documentația a fost modificată și completată, conform cerinței.
18.11.2021 11:36
Ответ на разъяснение: Procedura respectivă se desfășoară în conformitate cu prevederile Legii nr.131/2015 privind achizițiile publice și Documentația standard, aprobată prin ordinul Ministerului Finanțelor nr.115/2021.
23.11.2021 11:48
Ответ на разъяснение: Oferta de preț urmează a fi calculată și prezentată conform cerințelor enunțate în caietul de sarcini publicat. În cazul în care, pe parcursul executării contractului vor apărea modificări, acestea vor fi efectuate în limitele prevăzute de lege.
24.11.2021 11:39
Ответ на разъяснение: Aparatele de evidența instalate la locurile de consum corespund cerințelor operatorului sistemului de distribuție.
30.11.2021 10:02
Ответ на разъяснение: Clarificările sunt preconizate pentru a concretiza documentația de licitație, întrebarea DVS este una ipotetica. Este grup de lucru pentru achiziţii, care şi va lua respectivele decizii în baza rezultatelor licitației. Ofertantul completează specificația de preț, potrivit cerințelor indicate în caietul de sarcini și după caz, va oferi discount-ul disponibil. Legea nr.131/2015 reglementează revizuirea planurilor bugetare pentru motive obiective și întemeiate.
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС17.11.2021 17:27:04 - 30.11.2021 11:00:00
30.11.2021 11:00:00 - 21.12.2021 12:00:00